Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 5588
Dzisiaj: 66

gości na stronie:
1

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

Szkoła pozytywngo myślenia
03.01.2019

Szkoła Podstawowa w Zarszynie jako jedna ze 100 szkół w Polsce została zakwalifikowana do udziału w Programie certyfikacyjnym „Szkoła Myślenia Pozytywnego”. Program ma na celu wsparcie dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego oraz upowszechnianie wiedzy na jego temat. Program jest finansowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Warunkami przyjęcia było zgłoszenie szkoły oraz wykonanie zleconych zadań certyfikacyjnych.

Co w praktyce oznacza udział w Programie?W szkole będą prowadzone zajęcia z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Tuż przed przerwą świąteczną odwiedził nas „pozytywny” św. Mikołaj. W paczce znalazły się m.in. gry, książki, materiały papiernicze. Odpowiednio wykorzystane pomoce z pewnością uczynią zajęcia ciekawymi i oryginalnymi. Nad realizacją Programu czuwa Fundacja Instytut Edukacji Pozytywnej, z którą przez najbliższy rok nasza Szkoła będzie współpracować. Otrzymaliśmy możliwość konsultacji oraz zgodnie z pojawiającymi się potrzebami, udziału w warsztatach i szkoleniach. Udział w Programie zwieńczony jest otrzymaniem Certyfikatu Szkoły Myślenia Pozytywnego.  Nasza Szkoła stara się na bieżąco odpowiadać na potrzeby uczniów i rodziców. Chcemy kształtować adekwatną samoocenę, budować poczucie sprawstwa i odpowiedzialność wśród wychowanków. Mamy nadzieję, że udział w Programie jeszcze bardziej zaakcentuje te wartości a podjęte działania będą kontynuowane przez kolejne lata.

dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl